Algemeen

DKC de Tweemaster officieel een kiva-school

- advertentie -

Winschoten-ย DKC de Tweemaster gevestigd aan de Piet Heinlaan in Winschoten werken al jaren met de methode Kiva, en zijn hiervoor nu gecertificeerd.

Dinsdagochtend vond hierom een officiรซle onthulling plaats op de school. Deze onthulling werd gedaan door wijkagent Henk Cannegieter die werd bijgestaan door alle leerlingen en leerkrachten.

- advertentie -

โ€œWe willen er samen voor zorgen dat leerlingen zich veilig voelen bij ons op schoolโ€ aldus Ingrid Hartman, leerkracht op de Tweemaster. โ€œDaarom is er gekozen voor Kiva.โ€

Kiva is een preventief, schoolbreed programma die gericht is op het versterken van de sociale veiligheid en het tegengaan van pesten op basisscholen. Binnen Kiva ligt de nadruk op de groep al geheel en dus niet op specifieke individuen. Het motto van Kiva en dus ook van DKC de Tweemaster luidt dan ook ‘Samen maken we er een fijne school van!’ย 

- advertentie -ย 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button